Vírivky

Sauny | Bazény | Wellness

Vírivky, HOT TUBS, alebo len hydromasážne vane majú viac ako tisícročnú tradíciu. Spojenie teplej vody a masáže má mimoriadne priaznivé a upokojujúce účinky. S ľahkosťou vás zbavia stresu, uvoľnia telo, dušu aj myseľ. Doprajte si zažívať pocit znovuzrodenia a omladnutia každý deň v pohodlí vášho domova.

Vyberte si vírivku podľa vašich predstáv

Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho modelu vírivej vane s využitím dlhoročných skúseností získaných pôsobením v oblasti wellness a spa. Navštívte našu prevádzku v Spišskej Novej Vsi, jedno z najväčších predajných miest vírivých vaní na Slovensku.

Vyberte si vírivku podľa vašich predstáv

Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho modelu vírivej vane s využitím dlhoročných skúseností získaných pôsobením v oblasti wellness a spa. Navštívte našu prevádzku v Spišskej Novej Vsi, jedno z najväčších predajných miest vírivých vaní na Slovensku.

Vírivky, HOT TUBS alebo len hydromasážne vane majú viac ako tisícročnú tradíciu. Spojenie teplej vody a masáže má mimoriadne priaznivé a upokojujúce účinky. S ľahkosťou vás zbavia stresu, uvoľnia telo, dušu  aj myseľ. Doprajte si zažívať pocit znovuzrodenia a omladnutia každý deň v pohodlí vášho domova.

Ponuka víriviek

V ponuke máme široký výber od popredných výrobcov

Rôzne veľkosti, prevedenia aj najnovšie modely so skvelou výbavou.
Stačí si vybrať podľa vašich požiadaviek.

Zariadenie kompletného wellness na kľúč
(aj rodinné wellness)

Malé vírivky (2-3 osoby)

Stredné vírivky (4-5 osôb)

Veľké vírivky (5 a viac osôb)

Realizované projekty

Sanus per aquam – Vodou k zdraviu

Slovo „spa” (kúpele) je skratkou slovného spojenia sanus per aquam: vodou k zdraviu. Už v časoch antiky poznali ľudia liečivé sily vody, liečivý účinok tepla a zázraky, ktoré dokáže masáž. Vedeli i to, že kombinácia týchto prvkov sa rozvinie do mimoriadneho účinku pri pôsobení na telo. Dnes vieme, že na prvom mieste musí byť jedinečná kombinácia vody, tepla a vírivých systémov vo vírivke.

Voda: Pôsobením vztlakovej sily vody je telo vo vírivke nadnášané, telesné tkanivo sa uvoľní, rozšíri, kĺby sa odľahčia, pohyby sú ľahšie.

Teplo: Teplo rozprúdi krvný obeh. Krv môže ľahšie prenikať do rozšírených ciev a prúdiť cez ne. Až kombinácia vody a tepla zaručí prekrvenie aj doteraz slabo prekrvovaných častí tela. Prekrvenie znamená prenos životne dôležitého kyslíka, výživných a liečivých látok atď. do telových buniek.

Vírivé systémy: Masážne dýzy zabezpečia cielené uvoľnenie stvrdnutých svalov a častí tkaniva. I tadiaľ môže teraz cirkulovať krv a dodávať dôležité živiny a kyslík. Navyše vzniká pri masáži telesného tkaniva „čerpadlový efekt”, ktorý podporuje prekrvenie tkaniva do hĺbky a taktiež prekrvenie vnútorných orgánov. Vo vzduchových bublinách – alebo v kyslíkovom kúpeli sa zvonku privádza k telu kyslík, ktorý sa naviaže na krv a rozvedie do telesných buniek. Kyslíkový kúpeľ v trvaní 15 minút tak dokáže viac než zdvojnásobiť obsah kyslíka v pokožke!

Radíme vám

 • 8 fáz kúpeľa vo vírivke pre vaše zdravie

  Prevedieme Vás ôsmimi, jemne odstupňovanými a vyváženými vírivými fázami so striedavou intenzitou. 1. Fáza zahrievanie Na zahriatie tela sa najskôr usaďte na nízky schodík. Voda siaha niečo cez vaše bedrá
 • Ako si vyberať vírivku

  Vírivku si v prvom rade vyberáme podľa počtu užívateľov, podľa umiestnenia v interieri, alebo exterieri a v neposlednej rade očami… Až keď sa nám páči, tak sa zameriame na jej
 • Opýtali ste sa nás

  Kde umiestniť vírivku? Umiestniť vírivku do exteriéru alebo do interiéru? Umiestnenie vírivky je vecou pohľadu a vhodnosti priestoru. Uvedomte si ale, že vírivka v interiéri vyžaduje dostatočné odvetrávanie, prípadne až
 • Text k Kingspa

  Prečo si vybrať vírivku Kingspas Spoľahlivá riadiaca jednotka Gecko   Riadiacia jednotka s nerezovým ohrevom vody od kanadského výrobcu Gecko je mozgom víriviek KingSpas. Pre jednoduché ovládanie každej vírivky slúži

Ak máte otázky alebo potrebujete poradiť sme tu pre vás