Vírivky

Vírivky pre každého...

Vírivky, HOT TUBS, alebo len hydromasážne vane majú viac ako tisícročnú tradíciu. Spojenie teplej vody a masáže má mimoriadne priaznivé a upokojujúce účinky. S ľahkosťou vás zbavia stresu, uvoľnia telo, dušu aj myseľ. Doprajte si zažívať pocit znovuzrodenia a omladnutia každý deň v pohodlí vášho domova.

Vyberte si vírivku podľa vašich predstáv

Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho modelu vírivej vane s využitím dlhoročných skúseností získaných pôsobením v oblasti wellness a spa. Navštívte našu prevádzku v Spišskej Novej Vsi, jedno z predajných miest vírivých vaní na Slovensku.

Vyberte si vírivku podľa vašich predstáv

Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho modelu vírivej vane s využitím dlhoročných skúseností získaných pôsobením v oblasti wellness a spa. Navštívte našu prevádzku v Spišskej Novej Vsi, jedno z najväčších predajných miest vírivých vaní na Slovensku.

Vírivky, HOT TUBS alebo len hydromasážne vane majú viac ako tisícročnú tradíciu. Spojenie teplej vody a masáže má mimoriadne priaznivé a upokojujúce účinky. S ľahkosťou vás zbavia stresu, uvoľnia telo, dušu  aj myseľ. Doprajte si zažívať pocit znovuzrodenia a omladnutia každý deň v pohodlí vášho domova.

Ponuka víriviek

Z nášho sortimentu víriviek si vyberie naozaj každý. Ponúkame vírivky pre dvoch, stredné vírivky alebo veľké vírivky pre 5 a viac osôb. Vyberiete si vírivku do interiéru alebo vonkajšie záhradné vírivky. Dodáme vírivku pre rodinu, rovnako ako komerčné vírivky s prelivom pre Váš penzión, hotel alebo iné komerčné wellness.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. č.: +421 901 901 555

rivierapool@2x
virivky-podle-velikosti

Vírivky

komercnevirivky

Komerčné vírivky

prislusenstvo-virivek

Doplnky a príslušenstvo

„BONUS“: ZĽAVA vo výške DPH, alebo Tepelné čerpadlo, DOPRAVA A MONTÁŽ ZADARMO

Vybrať vírivku podľa veľkosti

Zariadenie kompletného wellness na kľúč
(aj rodinné wellness)

Malé vírivky

Stredné vírivky

Veľké vírivky

Komerčné vírivky

Verejné vírivky s prelivom spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na hygienu prevádzky a sú preto vhodné do verejných wellness centier, penziónov a hotelov.
Tieto vírivky s modernou technológiou a dizajnom sú vhodné aj pre súkromné ​​prevádzkovanie vo vašom rodinnom dome. Vírivku je možné inštalovať voľne stojacu alebo zapustiť do podlahy.

VHODNÉ PRE PENZIÓNY, HOTELY, RELAXAČNÉ A ŠPORTOVÉ CENTRÁ

Realizované projekty

Sanus per aquam – Vodou k zdraviu

Slovo „spa” (kúpele) je skratkou slovného spojenia sanus per aquam: vodou k zdraviu. Už v časoch antiky poznali ľudia liečivé sily vody, liečivý účinok tepla a zázraky, ktoré dokáže masáž. Vedeli i to, že kombinácia týchto prvkov sa rozvinie do mimoriadneho účinku pri pôsobení na telo. Dnes vieme, že na prvom mieste musí byť jedinečná kombinácia vody, tepla a vírivých systémov vo vírivke.

Voda: Pôsobením vztlakovej sily vody je telo vo vírivke nadnášané, telesné tkanivo sa uvoľní, rozšíri, kĺby sa odľahčia, pohyby sú ľahšie.

Teplo: Teplo rozprúdi krvný obeh. Krv môže ľahšie prenikať do rozšírených ciev a prúdiť cez ne. Až kombinácia vody a tepla zaručí prekrvenie aj doteraz slabo prekrvovaných častí tela. Prekrvenie znamená prenos životne dôležitého kyslíka, výživných a liečivých látok atď. do telových buniek.

Vírivé systémy: Masážne dýzy zabezpečia cielené uvoľnenie stvrdnutých svalov a častí tkaniva. I tadiaľ môže teraz cirkulovať krv a dodávať dôležité živiny a kyslík. Navyše vzniká pri masáži telesného tkaniva „čerpadlový efekt”, ktorý podporuje prekrvenie tkaniva do hĺbky a taktiež prekrvenie vnútorných orgánov. Vo vzduchových bublinách – alebo v kyslíkovom kúpeli sa zvonku privádza k telu kyslík, ktorý sa naviaže na krv a rozvedie do telesných buniek. Kyslíkový kúpeľ v trvaní 15 minút tak dokáže viac než zdvojnásobiť obsah kyslíka v pokožke!

Radíme vám

 • 8 fáz kúpeľa vo vírivke pre vaše zdravie

  Prevedieme Vás ôsmimi, jemne odstupňovanými a vyváženými vírivými fázami so striedavou intenzitou. 1. Fáza zahrievanie Na zahriatie tela sa najskôr usaďte na nízky schodík. Voda siaha niečo cez vaše bedrá
 • Ako si vyberať vírivku

  Vírivku si v prvom rade vyberáme podľa počtu užívateľov, podľa umiestnenia v interieri, alebo exterieri a v neposlednej rade očami… Až keď sa nám páči, tak sa zameriame na jej
 • Montážny pracovník / výroba a montáž sáun

  Bavila by Vás výroba a montáž sáun ako vlastného produktu u našich zákazníkov na celom území SK? Ak Áno čítajte ďalej... Kvôli narastajúcemu dopytu prijmeme do TPP šikovného pracovníka na
 • Opýtali ste sa nás

  Kde umiestniť vírivku? Umiestniť vírivku do exteriéru alebo do interiéru? Umiestnenie vírivky je vecou pohľadu a vhodnosti priestoru. Uvedomte si ale, že vírivka v interiéri vyžaduje dostatočné odvetrávanie, prípadne až
 • Prečo si vybrať vírivku Kingspas

  Spoľahlivá riadiaca jednotka Gecko   Riadiacia jednotka s nerezovým ohrevom vody od kanadského výrobcu Gecko je mozgom víriviek KingSpas. Pre jednoduché ovládanie každej vírivky slúži ovládací panel s LCD displejom.
 • Projektový majster

  Bavilo by Vás riadenie ľudí pri výrobe a montáži bazénov, sáun, víriviek a wellness projektov na celom území SK? Ak Áno čítajte ďalej... Kvôli narastajúcemu dopytu prijmeme do TPP šikovného
 • Servisný technik

  Bavilo by Vás starať sa o údržbu a servis wellness technológii našich zákazníkov na celom území SK? Ak Áno čítajte ďalej… Kvôli narastajúcemu dopytu prijmeme do TPP šikovného kolegu na
 • Výrobný majster

  Bavilo by Vás riadenie ľudí pri výrobe bazénov z lodných kontajnerov? Ak Áno čítajte ďalej...   Kvôli narastajúcemu dopytu prijmeme do TPP šikovného majstra pre riadenie výroby bazénov. Naša spoločnosť

Ak máte otázky alebo potrebujete poradiť sme tu pre vás