Sauny na mieru

DO KAŽDÉHO PRIESTORU

Potrebujete saunu?

Zrealizujeme vám projekt od návrhu až po montáž a servis

Nižšie nájdete dostupné druhy sáun a ich popis.
Stačí si vybrať a my sa o zvyšok postaráme.

saunyWell

Fínska – suchá sauna (interiér/exteriér)

Špecializujeme sa na návrh a realizáciu sáun na mieru a pre každého. V našom portfóliu nájdete záhradné sauny, rôzne interiérové aj exteriérové sauny.

Vnútorné steny sauny sú obložené dreveným obkladom zo severského smreku, HEMLOCK, alebo CEDER. Lavice a opierky sú z dreva abachi – drevo s malou schopnosťou pohlcovať teplo. Na podlahe je keramická podlaha s roštom z abachi. V strope môže byt osadené osvetlenie, ktoré zmenou farby navodzuje svetelnú terapiu. V saune je použitá saunová pec s lávovými kameňmi a ovládaním pece a osvetlenia

 

Prečítajte si ďalšie užitočné informácie

Parná sauna

Kupolovitá miestnosť rôznych tvarov s tvarovanými lavicami po obvode. Do miestnosti sa vstupuje celosklenenými dverami osadenými v hliníkovom ráme. Strop v kabíne je klenbou upravený tak, aby zrážaná voda po ňom stekala a nekvapkala. Povrchová úprava stien a stropu musí byť vode odolná. V parnej saune na výrobu pary je použitý parný generátor s digitálnym ovládaním generátora a dávkovania esencie a osvetlenia. V priestore môže byt osadené osvetlenie, ktoré zmenou farby navodzuje svetelnú terapiu.

Parný kúpeľ je charakterizovaný vysokou vlhkosťou (do 100%) a relatívne nízkou teplotou (40-45°C), čo predstavuje hlavný rozdiel medzi saunou a parou. Uvoľnenie a regenerácia sa docieli pridávaním esencie podľa výberu. Teplota vzduchu je vhodná na predýchanie pľúc a pôsobí na rozšírenie ciev.

PRE_408_1484145145
Infra-sauny

Infra sauna

Vnútorné steny sauny sú obložené dreveným obkladom zo severského smreku, obkladu HEMLOCK, alebo CEDER. Lavice a opierky sú z dreva abachi – drevo s malou schopnosťou pohlcovať teplo. Na podlahe je keramická podlaha s dreveným roštom. Po stenách sú osadené infražiariče podľa veľkosti kabíny. Ovládanie chodu a osvetlenia je digitálnym riadením V priestore môže byt osadené osvetlenie, ktoré zmenou farby navodzuje svetelnú terapiu.

Prečítajte si ďalšie užitočné infromácie

V prípade záujmu nám neváhajte napísať

+421 53 4298 420
info@wellness-systemy.sk

 

Pomôžeme vám s výberom ideálnej sauny.
Postaráme sa o návrh, montáž a všetko potrebné.

 

Čísla hovoria za nás

20

ROKOV SKÚSENOSTÍ

268

REALIZOVANÝCH SÁUN

100

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

OTÁZKA / DOPYT

Realizované projekty

Ak máte otázky alebo potrebujete poradiť sme tu pre vás