Vyberte si z našej ponuky bazénov

Zrealizujeme vám projekt od návrhu cez dopravu, až po montáž a servis

Bazény IRONPOOL

Bazén dostupný tam, kde si prajete a ostatní už nemôžu. Mobilita a možnosti personalizácie. Naše bazény vyrobené z prepravných kontajnerov sa jednoducho zostavujú a doručíme ich až k vám.

Jediný bazén, ktorý sa hodí na akékoľvek miesto, bez ohľadu na to, či máte rovinatý pozemok, pozemok s extrémnym sklonom, obmedzený prístup, alebo len chcete bazén, ktorý sa pripája priamo k vašej terase.

Je vyrobený z vysoko odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby. Vnútorný povrch je z bazénovej fólie so špeciálnou akrilovou úpravou pre zabezpečenie hygieny vody a jednoduchosti čistenia. Bazén je tiež vybavený moderným filtračným systémom, ktorý zabezpečuje čistotu a kvalitu vody bez neustáleho zásahu.

Iron POOL SK

Fóliové bazény

So zvyšujúcim sa štandardom bývania sa súčasťou rodinných domov stále častejšie stáva i bazén. Fantázia investorov sa zavše neuspokojí s obdĺžnikom alebo oválom, vznikajú veľmi členité tvary bazénov so schodiskami, zmenami úrovní, zakrivenými okrajmi, plytčinami a rôznymi vodnými atrakciami. V takých prípadoch vôbec nemožno využiť typizované bazény, treba pristúpiť k vyvložkovaniu podkladovej bazénovej konštrukcie ktorá je podľa možností z liateho betónu alebo zalievaných tvaroviek vystužených oceľou a bazénovou fóliou.

Veľmi výhodné je použitie bazénovej fólie ALKORPLAN i pre rekonštrukcie starších bazénov, ktorých konštrukcia už stratila hydroizolačné schopnosti alebo ktorých povrch svojimi vlastnosťami už neodpovedá estetickým nárokom užívateľa. Využitie bazénových fólií sa však neobmedzuje len na bazény súkromné, ale zaberá i výrazný podiel pri realizácii verejných kúpalísk a bazénov. Fólia vytvára nielen povrchovú úpravu v bazéne, ale zabezpečuje i farebné riešenie a slúži súčasne aj ako hydroizolácia konštrukcie bazénov.

Prednosťou bazénov vyhotovených z fólií je predovšetkým nezávislosť hydroizolačnej a nosnej konštrukcie – prakticky tu nehrozí žiadne riziko poškodenia hydroizolačnej vrstvy v dôsledku deformácie nosnej konštrukcie. Bazénové fólie sa dobre udržujú. Ľahkým spôsobom možno vykonávať i prípadné opravy pri mechanickom poškodení.

Bazény s keramickým, alebo skleneným  obkladom

Konštrukcia bazéna je železobetonová vaňa – podľa možností z liatého betónu alebo zalievaných tvaroviek vystužených oceľou. Vodotesnosť je zabezpečená hydroizolačnou stierkou, ktorá tvorí tlakovú izoláciu bazénového telesa.

Keramický obklad AgrobBuchtal

Široká možnosť individuálnych farebných riešení Obklady a dlažby nemeckého koncernu Deutche Steinzeug Vás iste oslovia nielen svojou nadčasovou decentnou farebnosťou a čistým elegantným designom, ale aj vysokou kvalitou. Spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a požiadavky z hľadiska fyzikálnych a chemických vlastností, protišmykovosti, ako aj z hygienického a bakteriologického hľadiska.

Sklenená mozaika Bisazza

Malý rozmer s veľkým efektom. Jej krása tkvie v neobmedzených možnostiach striedať farebné plochy a docieliť tak zaujímavých, originálnych kombinácií alebo konkrétnych obrazcov. Mozaika umožňuje lepšie sa vysporiadať s obmedzenou plochou v priestore. Široké spektrum farieb vo vzájomnej harmónii, rozmerová variabilita a univerzálne využitie ju povyšujú na dokonalý obklad zaručujúci jedinečnosť konkrétneho priestoru. Kreativite sa v tomto prípade medze nekladú. Mozaika patrí tam, kde chcete mať niečo výnimočné. Okrem jedinečného dizajnu dokáže mozaika vyriešiť i atypické priestorové riešenia.

Prefabrikované bazény

Prefabrikované bazény z polyesteru, v ktorých sa skrýva všetko, čo moderný bazén potrebuje – pripravený na kúpanie za niekoľko dní. Solídny základ viac ako 35 ročnej skúsenosti v spracovávaní polyesteru, najlepšie materiály a svedomitá úprava dávajú nám i Vám istotu pre bazén, ktorý je trvalo a nekompromisne dobrý.

Nerezové bazény

Presvedčivé materiálové vlastnosti a úspornosť nehrdzavejúcej ocele ju predurčujú ako najlepšie riešenie pre Váš bazén. Spolu s dlhodobými skúsenosťami a vyzretou technológiou spoločnosti sú prednosti tohto materiálu ešte dodatočne optimalizované.

Prestrešenia a prekrytia

Výhody prekrytia bazénu:

 • predĺži kúpaciu sezónu od jari do jesene
 • zadržuje teplo vytvorené slnečným žiarením alebo doplnkovým vyhrievaním vody
 • znižuje náklady na ohrievanie vody a zabraňuje tepelným stratám
 • uľahčuje údržbu bazénu, obmedzuje časté kontroly vody a dávkovanie chemických prípravkov
 • skracuje čas nutný k údržbe bazénu
 • zvyšuje kvalitu vody a znižuje množstvo chemikálií pre úpravu vody
 • znižuje škody na bazéne spôsobené vplyvom zimného počasi
 • zabráňuje pádu detí a malých zvierat do vody
 • v horúcich dňoch sa môžete tešiť z kúpania pod šírim nebom, stačí len podsunúť prekrytie za bazén

Bazénové prelivové žľaby

 • bazénový žľab je vyrobený z vibrovaného betónu určený pre bazény s povrchovou úpravou bazénovou fóliou
 • betón je spevnený armatúrou
 • žľab je vyrobený pre rošt široký 250 mm
 • na požiadanie vyrobíme žľaby s otvormi pre pripojenie kanalizačných rúr, otvor priemeru 110mm
 • rozmery žľabu – podľa nákresu, dĺžka žľabu 800 mm
 • váha 55 kg

Pri odbere väčšieho množstva tovaru alebo opakovaných odberoch poskytujeme zľavu podľa dohody. Cena žľabu je 50€ bez DPH.

b-zlab-267x300

V prípade záujmu nám neváhajte napísať

+421 53 4298 420
info@wellness-systemy.sk

 

Pomôžeme vám s výberom ideálneho riešenia bazéna.
Postaráme sa o návrh, montáž a všetko potrebné.

 

Čísla hovoria za nás

20

ROKOV SKÚSENOSTÍ

270+

REALIZOVANÝCH PROJEKTOV

100

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

OTÁZKA / DOPYT


Realizované projekty